Na Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® warto czekać przez cały rok. Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniach 8-9 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, pokazała siłę branży.

                           wystawcy

210 WYSTAWCÓW

                        zwiedzajacy

4000 ZWIEDZAJĄCYCH

                      kraje

44 KRAJÓW

                                                                 podsumowanie

                                 video

Opinie Wystawców

Grzegorz Kot

Anastazja Janus Marcopol

Tomasz Karwowski Dromet

Agnieszka Boruta Allfa Dubel

Grzegorz Kot,

Magni Europe GmbH & Co. KG

Na Targach FASTENER POLAND® wystawiamy się po raz trzeci. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem, dzięki czemu pozyskaliśmy bardzo dużo nowych kontaktów, które prawdopodobnie przełożą się na sprzedaż w naszej firmie. Jesteśmy zadowoleni, że takie specjalistyczne targi pojawiły się w Polsce.

Anastazja Janus,

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Spotkaliśmy wielu naszych obecnych klientów, co bardzo nas cieszy. Przeprowadziliśmy liczne ciekawe rozmowy, dlatego mamy nadzieję, że pozyskamy również nowych kontrahentów. Targi FASTENER POLAND® to cudowne miejsce do spotykania się i wymiany opinii na temat rozwoju branży. Rozmowy bezpośrednie są na pewno bardziej owocne i również bardzo ciekawe.

Tomasz Karwowski,

Dyrektor Handlowy, Dromet Sp. z o.o.

'Przez wiele lat szukaliśmy miejsca, w którym będzie można się wystawić z systemami zamocowań. Targi FASTENER POLAND® są wyspecjalizowane dla branży elementów złącznych. Jesteśmy zadowoleni, że mamy je w Polsce tym bardziej, że z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjeżdżają klienci nie tylko z Polski, ale i z krajów ościennych oraz innych kontynentów. Myślę, że jest to bardzo ważny prognostyk dla Polski i polskich producentów.'

Agnieszka Boruta,

ALLFA DUBEL GmbH

Na Targach FASTENER POLAND® wystawiamy się po raz pierwszy i jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału. Doceniamy atmosferę, która tutaj panuje i to, że organizatorzy przed jak i w trakcie targów byli bardzo pomocni. Naszym celem było nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i ten cel został zrealizowany. Z targów będziemy wyjeżdżać z bardzo pozytywnymi wrażeniami.

AktualnościNie przegap!


subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMail