Na Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® warto czekać przez cały rok. Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniach 8-9 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, pokazała siłę branży.

                           wystawcy

210 WYSTAWCÓW

                        zwiedzajacy

4000 ZWIEDZAJĄCYCH

                      kraje

44 KRAJÓW

                                                                 podsumowanie

                                 video

Opinie Wystawców

Grzegorz Kot

Grzegorz Kot,

Magni Europe GmbH & Co. KG

 

Na Targach FASTENER POLAND® wystawiamy się po raz trzeci. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem, dzięki czemu pozyskaliśmy bardzo dużo nowych kontaktów, które prawdopodobnie przełożą się na sprzedaż w naszej firmie. Jesteśmy zadowoleni, że takie specjalistyczne targi pojawiły się w Polsce.

Anastazja Janus Marcopol

Anastazja Janus,

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

 

Spotkaliśmy wielu naszych obecnych klientów, co bardzo nas cieszy. Przeprowadziliśmy liczne ciekawe rozmowy, dlatego mamy nadzieję, że pozyskamy również nowych kontrahentów. Targi FASTENER POLAND® to cudowne miejsce do spotykania się i wymiany opinii na temat rozwoju branży. Rozmowy bezpośrednie są na pewno bardziej owocne i również bardzo ciekawe.

Tomasz Karwowski Dromet

Tomasz Karwowski,

Dyrektor Handlowy, Dromet 

 

Przez wiele lat szukaliśmy miejsca, w którym będzie można się wystawić z systemami zamocowań. Targi FASTENER POLAND® są wyspecjalizowane dla branży elementów złącznych. Jesteśmy zadowoleni, że mamy je w Polsce tym bardziej, że z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjeżdżają klienci nie tylko z Polski, ale i z krajów ościennych oraz innych kontynentów. Myślę, że jest to bardzo ważny prognostyk dla Polski i polskich producentów.

Agnieszka Boruta Allfa Dubel

Agnieszka Boruta,

ALLFA DUBEL GmbH

 

Na Targach FASTENER POLAND® wystawiamy się po raz pierwszy i jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału. Doceniamy atmosferę, która tutaj panuje i to, że organizatorzy przed jak i w trakcie targów byli bardzo pomocni. Naszym celem było nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i ten cel został zrealizowany. Z targów będziemy wyjeżdżać z bardzo pozytywnymi wrażeniami.

AktualnościNie przegap!


subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMail