TARGI FASTENER POLAND

Dodatkowa forma reklamy - zaznacz swoją obecność na targach

nagłówek

Dystrybucja materiałów reklamowych

element
Dystrybucja materiałów reklamowych wraz z biletem wstępu na Targi - 2500 PLN + 23%VAT

DYSTRYBUCJA-NA-TARGACH-FASTENER
Państwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego zwiedzającego targi, to doskonały sposób aby zaprezentować swoją ofertę wśród tysięcy branżowych klientów.
Dystrybucja materiałów reklamowych (prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia). Gadżety reklamowe wydawane będą wszystkim Uczestnikom targów w Kasach oraz Punktach Rejestracji Gości. 

Jest to oferta limitowana - maksymalnie dla 3 firm. Decyduje kolejność zgłoszeń.element
Dystrybucja materiałów reklamowych pośród gości targowych (obsługa własna) - 800 PLN + 23%VAT
REKLAMA-NA-TARGACH-FASTENER

Państwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego uczestnika targów.
Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe rozdawane będą pośród Zwiedzających oraz Wystawców obecnych na Targac
h.


element
Dystrybucja materiałów reklamowych pośród gości targowych (przez hostessę) - 1800 PLN + 23%VAT
REKLAMA-NA-TARGACH-FASTENER

Państwa reklama dotrze bezpośrednio do każdego uczestnika targów. Dystrybucja materiałów reklamowych [prospektów, folderów, próbek materiałów - wielkość do indywidualnego ustalenia] na terenie obiektu targowego. Gadżety reklamowe rozdawane będą pośród Zwiedzających oraz Wystawców obecnych na Targac
h przez hostessę.


element
Ekspozycja materiałów reklamowych w lobby- 500 PLN + 23%VAT
TARGI_FASTENER-EKSPOZYCJA-DLA-PUBLICZNOSCI

Hol recepcyjny to miejsce, w którym zatrzymuje się każdy, zatem to doskonała okazja aby pokazać lepiej swoją obecność.
Proponujemy udostępnienie przestrzeni w holu recepcyjnym dla materiałów reklamowych (prospektów, folderów, materiałów).nagłówek

Dodatkowa forma reklamy 

element
Logo Firmy na planie targów - 200 zł + 23% VAT
PLAN_HALI_FASTENER_POLANDLogo Twojej firmy doskonale widoczne na planie targów, który otrzymuje każdy uczesnik wydarzenia to świetna okazja żeby zaznaczyć swoją obecność na targach.

element
Prezentacja Firmy na profilu Facebook - 500 PLN +23% VAT
FASTENER-POLAND-Facebook

Prezentacja firmy w formie postu na profilu spółecznościowym Facebook z linkiem odsyłającym do strony internetowej firmy (tekst ok. 300 znaków, grafika, logo firmy lub zdjęcie), to doskonały sposób aby dotrzeć do setek potencjalnych klientów.
element
Ekspozycja planszy, baneru na terenie Targów - 400 PLN/m.kw. + 23% VAT
ROLLUP-NA-FASTENER-POLAND

Doskonale zlokalizowane i widoczne miejsca poza Państwa stoiskiem, przeznaczone pod ekspozycję planszy lub baneru reklamującego firmę, to świetna okazja, aby jeszcze bardziej zaznaczyć swoją obecność na targach.

element
Baner na elewacji EXPO Kraków - 6000 zł + 23% VAT
BANER-NA-EXPO-PODCZAS-TARGOW-FASTENER

Najbardziej ekskluzywny segment reklamy outdoorowej na specjalne okazje! Takich plansz może być jedynie kilka, nie ma więc obawy, że Państwa przekaz zginie w natłoku innych informacji. Prestiżowa forma reklamy, dostępna w różnych formatach [6m x 6m].
element

Flaga reklamowa - 900 zł netto| szt.+ 23% VAT

FLAGI-REKLAMOWE-PODCZAS-TARGOW-FASTENER


Takiej reklamy nie można nie zauważyć! Flagi to idealny sposób na zaznaczenie swojej obecności w EXPO Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć masztów [o wymiarach 100cm x 400cm lub 120cm x 400cm] znajdujących się przed obiektem. Wydruk dostarcza Zamawiający zgodnie z wytycznymi Organizatora.
element

Reklama na siatce parkingu EXPO Kraków: 1 000 zł netto| szt. + 23% VAT

REKLAMA-NA-OGRODZENIU-PODCZAS-FASTENER-POLAND

Banner reklamowy na siatce ogrodzeniowej wokół obiektu będzie doskonalone widoczny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych Odwiedzających targi, odbywające się w EXPO Kraków. Estetyczne, wykonane z materiałów dobrej jakości tablice reklamowe, nieograniczone możliwości – nawet do 10 m długości! Wymiar pojedynczego banneru: 1,7 m x 2,40 m.element
Banner na antresoli wewnątrz hali wystawowej - wycena indywidualna
REKLAMA-NA-ANTRESOLI-NA-TARGACH-FASTENER-POLAND

Banner reklamowy na antresoli w lobby EXPO Kraków będzie doskonalone widoczny dla wszystkich uczestników targów. Nie sposób go nie zauważyć. Wydruk o wymiarach uzgodnionych z organizatorem, dostarczony przez Zamawiającego zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez TwK, możliwość przygotowania wydruku przez TwK - wycena indywidualna.


 

element
Naklejki podłogowe (footprints) - 2000 zł + 23% VAT
NAKLEJKI-PODLOGOWE-PODCZAS-TARGOW-FASTENER-POLAND


Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Jest to oferta limitowana dla 2 firm. Maksymalny rozmiar naklejki: 30cm x 30cm. Decyduje kolejność zgłoszeń.
element
Smycz targowa - 2600 zł + 23% VAT
SMYCZ-TARGOWA-PODCZAS-TARGOW-FASTENER

Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.element
Logo firmy na identyfikatorze targowym dla Zwiedzających - 4000 zł + 23% VAT 
ID-DLA-ZWIEDZAJACYCH-TARGI-FASTENER


Logo firmy wydrukowane na rewersie każdego identyfikatora wg projektu Organizatora. Identyfikatory zostaną przygotowane dla Zwiedzających. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy.