Równocześnie, w oczekiwaniu na przyszłoroczne targi, mamy dla Państwa propozycję udziału
w wirtualnej odsłonie targów, które odbędą się jeszcze w 2021 roku. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń pomiędzy nauką i biznesem, nawiązania nowych kontaktów i utrwalenia dotychczasowych relacji.
 
W ramach Targów FASTENER POLAND® nawiązaliśmy współpracę z Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, której owocem będą wirtualne spotkania B2B zaplanowane na 5-18 października. Odbędą się one na specjalnie przygotowanej platformie kojarzącej producentów, dystrybutorów, sprzedawców, kupców i dostawców materiałów. Już dziś możemy zdradzić,
że uczestnictwo potwierdzili przedsiębiorcy z Białorusi, Chin, Estonii, Indii, Niemiec, Polski, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Turcji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Udział w spotkaniach jest bezpłatny po rejestracji na https://fastener-poland-2021.b2match.io/ Dodatkowo wydarzeniu online towarzyszyć będzie e-katalog firm stanowiący bazę kontaktów do kilkudziesięciu tysięcy potencjalnych klientów w kraju i na świecie.
 
Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem, liczymy, że już niebawem spotkamy się wirtualnie podczas spotkań online a w 2022 już bez przeszkód – stacjonarnie.